+370 671 20682
 

UAB „Virasta“ – statybos įmonė sėkmingai vykdanti savo veiklą visoje Lietuvoje.

 

Atliekame tinkavimo ir grindų
betonavimo darbus

 

tinkavimo_darbaibetonavimo_darbai

 

Darbus atliekame daugiabučiuose bei individualiuose namuose, kotedžuose, sandėliuose ir gamybinėse patalpose. Atliekame darbus nuo sąmatos sudarymo iki projekto galutinio įgyvendinimo, naudojant savo arba užsakovo medžiagas. Vadovaujantis Lietuvos Respublikos įstatymais atliktiems darbams suteikiama penkerių metų garantija.

 

Mūsų pagrindinis tikslas – kokybiškas rezultatas, pilnai patenkinantis visus užsakovo poreikius.

 

Atlikdami darbus laikomės griežčiausių normų ir taisyklių, nuolatos keliame mūsų darbuotojų kvalifikaciją, diegiame naujausias technologijas, naudojame tik aukščiausios kokybės medžiagas bei įrangą. Sukaupta patirtis, profesionalus ir savalaikis darbų atlikimas užtikrina bendrovės paslaugų kokybę bei patikimumą. Mūsų didelę patirtį turinčių kvalifikuotų darbuotojų komanda užtikrina, kad aukščiausias darbo rezultatas bus pasiektas mažiausiomis sąnaudomis už prieinamą kainą.

 

Esame pasirengę suteikti mūsų klientams kvalifikuotą pagalbą įgyvendinant statybos projektus bei vykdant garantinius įsipareigojimus. Visuomet siekiame geriausių rezultatų bei palankiausių klientų vertinimų. Esame lankstūs ir patikimi partneriai kiekvienam užsakovui. Dirbdami atsakingai plėtojame tvirtus ir ilgalaikius ryšius su savo partneriais.

 

UAB „Virasta“ – atestuota statybos bendrovė, turinti Valstybės įmonės Statybos produkcijos sertifikavimo centro išduotą kvalifikacijos atestatą Nr. 7849, suteikiantį teisę būti ypatingo statinio statybos rangovu ir patvirtinantį, kad įmonė turi tinkamą kvalifikaciją statybų srityje.

 

 

  Susisiekite su mumis ir patikėkite mums savo statybos darbus!

Visada nemokamai konsultuojame visais grindų betonavimo ir sienų tinkavimo klausimais.
Skambinkite dabar +370

671 20682

ir mielai atsakysime į visus klausimus

 

Susisiekite su mumis